L2 Titans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

L2 Titans

Wellcome To The World Of L2 Titans
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Διαρκεια Buff / dances / songs / chants

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Rebel




Posts : 4
Join date : 2008-08-30

Διαρκεια Buff / dances / songs / chants Empty
PostSubject: Διαρκεια Buff / dances / songs / chants   Διαρκεια Buff / dances / songs / chants Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 9:53 am

Καλημερα σε ολο το team και τους συντροφους στο παιχνιδι. Εχω ηδη 3 χαρακτηρες καπως ανεβασμενους και ειμαι ευχαριστημενος απο τον server αυτον. Ομως εχω μια επιθυμια και ελπιζω να γινει και δικη σας οσον αφορα τον χρονο στα buff/dances/songs/chants για μερικη αυξηση σε διαρκεια. Η προταση μου ειναι απο 20 λεπτα σε 30 λεπτα. Γιατι 30 λεπτα κι οχι 1 ωρα θα ρωτησει καποιος? Επειδη ηδη ειναι μερικη υπερβαση στον κανονα του παιχνιδιου τα 10 λεπτα παραπανω και ηδη εχει συζητηθει και απορριφθει για ωριαια διαρκεια των buff/dances/songs/chants. Αν υπαρχει και η παραμικρη ελπιδα να γινει πραγματικοτητα αυτη η προταση μου πιστευω οτι θα ηταν μια πολυ ευχαριστη εκπληξη για ολους μας και ενα κομματι που θα βοηθησει στην εξελιξη του server μας.
Back to top Go down
GM*Zeus
Admin



Posts : 4
Join date : 2008-08-27
Age : 37

Διαρκεια Buff / dances / songs / chants Empty
PostSubject: Re: Διαρκεια Buff / dances / songs / chants   Διαρκεια Buff / dances / songs / chants Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 11:38 pm

Nomizo oti auto to thema tha lithi se merikes meres ... o xronos ton buf tha auksithi .... kai etsi tha oritye na exparete eukola i na kanete otidipote alo
Back to top Go down
http://l2titans.page.tl /
 
Διαρκεια Buff / dances / songs / chants
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
L2 Titans :: Opinions & Suggestions-
Jump to: